Nigdy nie uczę moich uczniów. Ja tylko staram się zapewnić im warunki, w których mogą się uczyć

(Albert Einstein)

Konkursy dla uczniów

Nasze propozycje konkursów zostały przygotowane w oparciu o tę maksymę – zapewniamy warunki do nauki i rozwoju. I, oczywiście, pozwalamy działać wyobraźni na najwyższych obrotach. A nagrody to tylko dodatek, bo przecież radość płynąca z nauki to największa wygrana.

 Konkurs ROZWIĄZUJEMY PROBLEMY – celem konkursu jest zdiagnozowanie problemów społecznych, które występują w szkole, rozwiązanie ich i podzielenie się osiągnięciami z całym światem. Uczestnicy konkursu, podczas udziału w nim uczą się:

empatii

współpracy zespołowej

rozwiązywania konfliktów

dialogu bez barier

szacunku

Nagrodami, poza trwałą zmianą, która zajdzie w szkole i uczniach, będą cenne sprzęty elektroniczne, książki i zajęcia coachingowe z czołowymi polskimi specjalistami.

Szczegóły już wkrótce !

Konkurs TO, CO NAJWAŻNIEJSZE – celem konkursu jest przekazanie uczestnikom korzystnych form zastosowania sieci internetowej. Początkujący blogerzy i vlogerzy nauczą się pozytywnych i negatywnych skutków korzystania z Internetu i staną się bardziej świadomymi użytkownikami tej społeczności.

Konkurs TUTORING (nie)ZAPOMNIANE NARZĘDZIE – celem konkursu jest przekazanie uczestnikom wiedzy z zakresu prowadzenia dyskusji, wypowiadania i argumentowania swoich poglądów, toczenia sporów, poszanowania odmienności innych osób, wystąpień publicznych. Po zakończonym konkursie uczestnicy naprawdę staną się osobami bardziej świadomymi otaczającego ich świata i bardziej otwartymi na jego różnorodność.