Każdy jest geniuszem, ale jeśli zaczniesz oceniać rybę pod względem jej zdolności wspinania się na drzewa, to przez całe życie będzie myślała, że jest głupia

Albert Einstein

Jeśli nie Oxford to co?

A że jesteśmy ludźmi, to niestety, nasze zdolności nie zawsze są tak oczywiste. Wiemy jednak jak ważne są wybory ścieżek edukacyjnych w życiu młodego człowieka. I w tym zakresie służymy wsparciem. Pomagamy odnaleźć ten szczególny talent w każdym z młodych ludzi i wskazujemy jak go rozwijać. 

Już od listopada 2021 roku startujemy z innowacyjnym wsparciem dla młodych. Korzystając z nowoczesnego narzędzia stosowanego do oceny naturalnych talentów dzieci i młodzieży, określimy wrodzone predyspozycji uczestnika, wskazując mu, przy okazji, idealny zawód. Idealny, czyli taki, gdzie  każdy wykonuje swoje zadania z przyjemnością, urzeczywistniając swój naturalny potencjał. 

Brzmi świetnie, prawda? Jak to wygląda w praktyce?

Wysyłasz zgłoszenie

Umawiasz się na termin wybierając formę (osobistą lub zdalną)

Opłacasz usługę

Uczestnik wypełnia test (około 200 pytań)

Doradca analizuje wyniki

Wspólnie omawiacie wyniki w wybranej formie (indywidualnej/zdalnej)

 

Ta forma wsparcia nie jest żadną magiczną wiedzą, choć przyznajemy, działa podobnie. Jeśli marzysz o przyszłości Twojego dziecka, zgodnej z jego predyspozycjami i zainteresowaniami, dobrze trafiłeś. 

WYŚLIJ ZGŁOSZENIE